Angielski w przedszkolu

Naklejki els do legitymacji studenckiej, Nauka, Szkolenia ohsas Możliwość komentowania Angielski w przedszkolu została wyłączona 11

edukacja (24)Dzisiejszy świat, który stał się globalną wioską wymaga od ludzi znajomości języka angielskiego. Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych języków na świecie i swobodne posługiwanie się nim zdecydowanie ułatwia codzienne funkcjonowanie zarówno na rynku pracy, jak i w życiu towarzyskim. Nic więc dziwnego, że prawie wszyscy rodzice decydują się na to, aby edukacja ich dzieci w tym zakresie rozpoczynała się już od przedszkola. Im szybciej dziecko zacznie przyswajać wiedzę, tym lepsze efekty przyniesie nauka.

Lekcje prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, a nauka ma zazwyczaj formę ciekawej, często ruchowej zabawy. Dzięki temu najmłodsi w przyjemnej atmosferze przyswajają sobie angielskie słówka i osłuchują się z ich brzmieniem. Ponadto, dziecko obeznane z językiem będzie miało o wiele łatwiejszy start w szkole, gdzie angielski jest przedmiotem obowiązkowym. Naukowcy podkreślają również, że nauka języka jest doskonałym sposobem na gimnastykę języka, oraz korzystnie wpływa na wszechstronny rozwój dziecka.

Angielski w przedszkolu