DWA ŻAGLE

Kwalifikowanie technologii spawania, Szkoła Możliwość komentowania DWA ŻAGLE została wyłączona 11

Ranking firm szkoleniowych (4)Gdy Tezeusz wypływał na Kretę, nikt mu za bardzo nie wróżył powodzenia w jego misji. Ojciec jego, Ajgeus stary już był i słabo widział, więc poprosił Tezeusza, aby rozkazał swoim ludziom, żeby, gdy statek będzie wracał, a on pokona Minotaura, to żeby zatknęli na okręcie czerwony żagiel, jeśli mu się nie uda i zginie, to żeby pozostali przy życiu pozostawili na maszcie czarny żagiel. Stary król wyglądał codziennie ze skały na morze, czy nie widać okrętu syna? Tezeusz wracał do Aten szczęśliwy w glorii zwycięstwa nad krwiożerczym potworem, ale zapomniał o zmianie żagla?stary król, który zobaczył czarne żagle na statku i pewny, że ukochany syn nie żyje, rzucił się ze skały.
Tymczasem Tezeusz dopłynął do brzegu i zajął się składaniem ofiar bogom, a herolda wysłał do ojca z radosną nowiną, że skończyło się posyłanie, co roku ofiar na pożarcie do Miniatura?herold wrócił ze smutnymi wiadomościami o śmierci starego króla, ale przekazał je dopiero, gdy heros złożył wszystkie ofiary? miasto miało dwojakie odczucia: cieszyło się z powrotu Tezeusza, ale także rozpaczało po śmierci dobrego króla?

Pozostałe wpisy o szkole i edukacji online:

DWA ŻAGLE
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

admin

Related Articles

Prywatna szkoła rysunku dwujęzyczna Warszawa, Olsztyn - http://szkola-dwujezyczna-warszawa.eu/

Search

Back to Top

Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22, Vetrex Radom okna, Umywalka Simas Evolution 58x42cm EVO10, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, taśmy transportowe Primacon, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, przeszczep chrząstki warszawa, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15