EWG

Edukacja, Kwalifikowanie technologii spawania Możliwość komentowania EWG została wyłączona 38

edukacja (4)Rozporządzenie dotyczy również produktów, które na skutek ?ekologizacji” wizerunku wprowadzają w błąd nabywców.
Wszystkie produkty, które nasuwają skojarzenia lub sprawiają wrażenie, że pochodzą z upraw ekologicznych, podlegają rozporządzeniu EWG. Miernikiem w tym względzie jest przeciętny, raczej przypadkowy nabywca i jego subiektywne odczucie, jakiego doznaje wobec oferowanego mu produktu. Decydujący jest ogólny wygląd produktu, z uwzględnieniem opakowania, towarzyszących mu napisów reklamowych itp. – w zasadzie wszystkich informacji, które w jakikolwiek sposób mogą być adresowane do konsumenta. Rozporządzeniu podlega więc produkt, który ze względu na swoje opakowanie i ogólny wygląd sprawia u konsumenta wrażenie, że pochodzi z upraw ekologicznych. Zgodnie z rozporządzeniem należy zakazać takiej prezentacji produktu, o ile pochodzenie jego składników nie odpowiada sprawianemu wrażeniu. Myli się ten, kto sądzi, że rozporządzenie obowiązuje tylko wtedy, gdy używane są takie określenia, jak: ?ekologiczny”, ?biologiczny”, ?organiczny”, ?naturalny”, ?alternatywny”, ?bio-” lub ?eko-„. W tym przypadku wiadomo, że tutaj znajdzie zastosowanie rozporządzenie. Wrażenie eko-rolniczego pochodzenia produktu można stwarzać też w inny – nierzadko wyrafinowany – sposób, co także powoduje zastosowanie rozporządzenia.

………
– wycinanie drzew warszawa
– hologramy na legitymację studencką
– książka obiektu budowlanego
– chirurgiczne usuwanie ósemek
– zwalczanie kretów Warszawa
– naklejka na legitymację
– wirówki laboratoryjne
– bonsai pielęgnacja
– bonsai uprawa
– hologramy kolekcjonerskie

EWG
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

admin

Related Articles

Prywatna szkoła rysunku dwujęzyczna Warszawa, Olsztyn - http://szkola-dwujezyczna-warszawa.eu/

Search

Back to Top

Szamba Betonowe Sokołów Podlaski, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie, gabloty korkowe Paraga Centrum, Szamba Betonowe Ropczyce, Balistyka dla snajperów Ejsmont, Lampa wisząca Spinner LED, Primacon przenośniki rolkowe, sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowych, Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00, laweta Golub-Dobrzyń