Hologramy na legitymację studencką

Szkoła Możliwość komentowania Hologramy na legitymację studencką została wyłączona 12

Hologramy na legitymacje studencka (7)Studia to piękny czas. Nie tylko ze względu na możliwości, ale także na oszczędności. A to wszystko dzięki małym naklejkom na studenckiej legitymacji (tak zwane hologramy na legitymację studencką).
Wiele studentów, którzy ukończyli już wyższą uczelnie zwleka z odbiorem dyplomu tylko po to, by mieć jak najdłużej zniżki studenckie. Sporo osób wybiera i zapisuje się na dodatkowe kierunki studiów, aby posiadać ważną legitymację. Część absolwentów zgłasza zgubienie legitymacji, aby móc dokupić nielegalnie hologram ELS.
Firmy zajmujące się sprzedażą wcześniej wspomnianych naklejek, aby uniknąć konsekwencji nielegalnego handlu naklejkami sprzedaje je jako „przedmioty kolekcjonerskie” chroniąc się w ten sposób w świetle prawa. Niesamowicie trudno jest udowodnić sprzedającemu, że kiedy sprzedaje swoje produkty, to druga strona ma zamiar wykorzystać je do innych celów niż przez niego założone.
Osoby, które używają zakupionych naklejek i dzięki nim uzyskują korzyści w postaci zniżek mogą podlegać karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 5.

Hologramy na legitymację studencką