Kursy spawaczy

Edukacja Możliwość komentowania Kursy spawaczy została wyłączona 2

Spawacz, oprócz hydraulika, stał się prawdopodobnie jednym z najbardziej poszukiwanych fachowców w Polsce i za granicą. Dlatego coraz częściej firmy sięgają po pracowników, którzy kursy spawaczy zdobywali w czasach, kiedy nikt nie przypuszczał, że będziemy w UE i stosowana będzie jedna norma na egzaminowanie i uprawnienia spawaczy w tak wielu krajach.

Taka sytuacja powoduje, iż w wielu firmach w Polsce i za granicą występuje problem z poprawną oceną uprawnień posiadanych przez spawaczy, stopnia ich ważności i przydatności do stosowanej produkcji.

Powyższa ocena nie jest sprawą prostą, ponieważ po wprowadzeniu w Polsce norm EN 287 i EN 1418 oraz ostatnich
modyfikacjach normy EN 287 sprawa skompiikowata się jeszcze bardziej.

OTS – Ośrodek Techniki Spawalniczej Bronisław Pawlak rozpoczął swoją działalność w październiku 1994 roku. Posiadając Atest i Licencję Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach na kursy spawaczy, przeszkolił i uprawnił do dzisiaj ponad 3 tysiące osób. Część z nich otrzymała uprawnienia nadawane przez TÜV, UDT i SLV.

Pozostałe wpisy o szkole i edukacji online:

Kursy spawaczy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

admin

Related Articles

Prywatna szkoła rysunku dwujęzyczna Warszawa, Olsztyn - http://szkola-dwujezyczna-warszawa.eu/

Search

Back to Top

Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, płytki łazienkowe Apavisa, Szamba Betonowe Sokołów Podlaski, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL23, Umywalka narożna Simas Arcade, Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100, wynajem igłofiltrów elastycznych