Obozy językowe

Edukacja, Papieski wydział teologiczny, Szkolenia iso 27001 Możliwość komentowania Obozy językowe została wyłączona 28

Obozy jezykowe (6)Warto uczyć się języków obcych. Przynajmniej jest to nasza inwestycja w przyszłość. Warto również zadbać o to aby nasze dzieci już od najmłodszych lat uczyły się języków innych narodowości. Tym bardziej, jeżeli przejawiają ku temu zdolności. Jak wiadomo nie można za mocno naciskać. Ale jeżeli dziecko chce się uczyć i nauka w szkole to dla niego za mało może warto pomyśleć o czymś dodatkowym. Może obozy językowe to temat, który weźmiecie pod uwagę? Wiadomo, że wakacje to moment, kiedy nasze dzieci powinny myśleć jedynie o błogim lenistwie. A nie o nauce. Ale jednak można połączyć przyjemne z pożytecznym. Dziecko będzie mogło szkolić swój język na takim wyjeździe. A dodatkowo na pewno znajdzie się też na takich wakacjach czas na aktywny odpoczynek i słodkie lenistwo. Takie obozy połączone z nauką nie polegają tylko na ciągłej nauce języka obcego. Wychowawcy starają się aby dzieci poznały inne języki poprzez zabawę i miłe spędzenie czasu. A nie tylko wkuwanie w szkolnych ławkach i przed szkolną tablicą.

Obozy językowe