Podesty ruchome

Papieski wydział teologiczny, Szkolenia ohsas, Wiedza Możliwość komentowania Podesty ruchome została wyłączona 28

Podesty ruchome (7)Jak doskonale wiemy przyszłość może jawić się w różnych barwach. Wiele osób uważa, że wszystko, co wydarzy się za kilkadziesiąt lat będzie sukcesem, postęp w medycynie, lek na długowieczność… Ogólnie fanatycy przyszłości najchętniej całe swoje życie żałowaliby, że urodzili się zbyt wcześnie.

Oprócz osób wyjątkowo pozytywnie nastawionych do wszystkiego, co niebawem ma nastąpić, znajdują się również ludzie, którzy przyszłość widzą w nieco bardziej szarych barwach. Mówią chociażby o robotyzacji, o odstawianiu człowieka na boczny tor. Może naoglądali się zbyt wielu filmów? A może w jakimś niewielkim stopniu mają jednak rację?

Nie znam odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania – jedno jest pewne  – maszyny będą się zmieniać, pojawią się nowe i w dużej mierze zastąpią te, które używane są przez nas dotychczas.

Linie produkcyjne z całą pewnością wyglądać będą zupełnie inaczej, samochody, wózki widłowe. To  wszystko zmieni się nie do poznania za sprawą nowych technologii, jedyne co mnie zastanawia to podesty ruchome – czy ktoś będzie w stanie je bardziej unowocześnić?

Podesty ruchome
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

admin

Related Articles

Prywatna szkoła rysunku dwujęzyczna Warszawa, Olsztyn - http://szkola-dwujezyczna-warszawa.eu/

Search

Back to Top

Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, okna antywłamaniowe Radom Puławy, wypożyczalnia igłofiltrów stalowych, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL03, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, Primacon przenośniki rolkowe, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00