Podesty ruchome

Papieski wydział teologiczny, Szkolenia ohsas, Wiedza Możliwość komentowania Podesty ruchome została wyłączona 21

Podesty ruchome (7)Jak doskonale wiemy przyszłość może jawić się w różnych barwach. Wiele osób uważa, że wszystko, co wydarzy się za kilkadziesiąt lat będzie sukcesem, postęp w medycynie, lek na długowieczność… Ogólnie fanatycy przyszłości najchętniej całe swoje życie żałowaliby, że urodzili się zbyt wcześnie.

Oprócz osób wyjątkowo pozytywnie nastawionych do wszystkiego, co niebawem ma nastąpić, znajdują się również ludzie, którzy przyszłość widzą w nieco bardziej szarych barwach. Mówią chociażby o robotyzacji, o odstawianiu człowieka na boczny tor. Może naoglądali się zbyt wielu filmów? A może w jakimś niewielkim stopniu mają jednak rację?

Nie znam odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania – jedno jest pewne  – maszyny będą się zmieniać, pojawią się nowe i w dużej mierze zastąpią te, które używane są przez nas dotychczas.

Linie produkcyjne z całą pewnością wyglądać będą zupełnie inaczej, samochody, wózki widłowe. To  wszystko zmieni się nie do poznania za sprawą nowych technologii, jedyne co mnie zastanawia to podesty ruchome – czy ktoś będzie w stanie je bardziej unowocześnić?

Podesty ruchome
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

Related Articles

Prywatna szkoła rysunku dwujęzyczna Warszawa, Olsztyn - http://szkola-dwujezyczna-warszawa.eu/

Search

Back to Top

http://hali-budowa.eu