Portal biologiczny

Informacje, Papieski wydział teologiczny, Szkolenia ohsas Możliwość komentowania Portal biologiczny została wyłączona 34

Portal biologiczny (7)Biologia jest nauką przyrodniczą zajmującą się badaniem organizmów żywych, ich pochodzeniem, budową, rozwojem i fizjologią. Obejmuje botanikę, zoologię czy naukę o człowieku. Zajmuje się szerokimi pojęciami jak dziedziczenie, bioróżnorodność, metamorfozę. Zajmuje się fizjologią, cytologią czy ekologią.
Obecnie biologia to tak szeroki i ciekawy dział, wyk raczący daleko poza wiedzę szkolną. Dlatego nie dziwi nikogo powstanie serwisów naukowych, a portal biologiczny prezentuje szerokie zagadnienia biologii dla każdego. Na portalu miejsce dla siebie znajdą uczniowie szkół podstawowych, szkół średnich, a nawet nauczyciele.
Na portalu oprócz podstawowego materiału z biologii, znaleźć mogą się materiały z mikrobiologii czy genetyki. Można tam znaleźć materiały informacyjno- edukacyjne podane w ciekawej formie filmów, opatrzony materiałem zdjęciowym czy świetnie opracowany graficznie w formie tabelek, rysunków czy wykresów. Na portalu można znaleźć nowinki i ciekawostki z dziedziny biologii, uzupełnić wiedzę i poszerzyć horyzonty. To miejsce dla wszystkich ciekawych otaczającego ich świata.

Portal biologiczny