Rola szkoły

Edukacja międzykulturowa, Szkoła 1 komentarz do Rola szkoły 29

edukacja (17)Uważam, że szkoła ma wielki wpływa na to, jak przebiega nasza edukacja i w jaki sposób jesteśmy przygotowywani do życia. Teoretycznie instytucja ta powinna dać nam umiejętności praktyczne, czyli nauka jako taka nie może być czysto teoretyczna. Dobrze jest, kiedy wiedza nie jest odklejona od rzeczywistości, tylko z nią niejako współgra.

Wydaje się, że jeśli szkoła wyposaży młodego człowieka w konkretne narzędzia, to można powiedzieć, że jego edukacja zakończyła się sukcesem. Dalsza nauka może być kontynuowana na różnych szczeblach, a nawet wynikać z czysto praktycznego działania. Dobrze jest zatem wiedzieć, jakie cele stawiamy przed sobą i dostosować do nich nasze działania.
Szkolnictwo zawodowe, do niedawna jeszcze traktowane pogardliwie, ostatnimi czasy mocno zyskuje na wartości, ponieważ nauka, jaką oferuje, jest właśnie ściśle związana z potrzebami i oczekiwaniami rynku pracy. Tak powinna być konstruowana edukacja, by dać młodemu człowiekowi różne możliwości realizowania swoich pragnień.

Pozostałe wpisy o szkole i edukacji online:

Rola szkoły
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

Related Articles

Prywatna szkoła rysunku dwujęzyczna Warszawa, Olsztyn - http://szkola-dwujezyczna-warszawa.eu/

Search

Back to Top

Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, salon kosmetyczny N25, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, taśmy transportujące Primacon, geodeta Chełmża, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, armatura łazienkowa Dornbracht, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, Szamba Betonowe Ropczyce, laweta Golub-Dobrzyń