Rola szkoły

Edukacja międzykulturowa, Szkoła 1 komentarz do Rola szkoły 32

edukacja (17)Uważam, że szkoła ma wielki wpływa na to, jak przebiega nasza edukacja i w jaki sposób jesteśmy przygotowywani do życia. Teoretycznie instytucja ta powinna dać nam umiejętności praktyczne, czyli nauka jako taka nie może być czysto teoretyczna. Dobrze jest, kiedy wiedza nie jest odklejona od rzeczywistości, tylko z nią niejako współgra.

Wydaje się, że jeśli szkoła wyposaży młodego człowieka w konkretne narzędzia, to można powiedzieć, że jego edukacja zakończyła się sukcesem. Dalsza nauka może być kontynuowana na różnych szczeblach, a nawet wynikać z czysto praktycznego działania. Dobrze jest zatem wiedzieć, jakie cele stawiamy przed sobą i dostosować do nich nasze działania.
Szkolnictwo zawodowe, do niedawna jeszcze traktowane pogardliwie, ostatnimi czasy mocno zyskuje na wartości, ponieważ nauka, jaką oferuje, jest właśnie ściśle związana z potrzebami i oczekiwaniami rynku pracy. Tak powinna być konstruowana edukacja, by dać młodemu człowiekowi różne możliwości realizowania swoich pragnień.

Pozostałe wpisy o szkole i edukacji online:

Rola szkoły
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

admin

Related Articles

Prywatna szkoła rysunku dwujęzyczna Warszawa, Olsztyn - http://szkola-dwujezyczna-warszawa.eu/

Search

Back to Top

Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, przenośniki rolkowe Primacon, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, Primacon taśmy transportowe, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, wynajem zestawów igłofiltrów